بادکنک‌آرایی تولد مشهد

بادکنک آراییجشن تولد

بادکنک آرایی چیست؟

 

امروزه بادکنک‌آرایی به شیوه ای مدرن نسبت به گذشته انجام می‌شود.بادکنک‌آرایی به واژه ای اطلاق می‌شود که توسط تعداد زیادی بادکنک با توجه به رنگ تم، نوع جنسیت، سن افراد و همینطور مناسبت مراسم تبدیل به دکور شیک می‌شود.این بادکنک‌ها باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 

الف: نداشتن رگه و عدم تغییر رنگ بادکنک در هنگام باد کردن

ب:ماندگاری و طول عمر زیاد بادکنک

 

بادکنک آرایی در کلیه مراسم از قبیل سیسمونی، جشن دندونی، ولنتاين، تولد، نامزدی و افتتاح فروشگاه ها استفاده می‌شود.برای باد کردن بادکنک‌ها می‌توان از  پمپ های دستی یا برقی استفاده کرد.از مهمترین مزیت استفاده از بادکنک‌آرایی در مراسم می‌توان به آماده شدن سریع، جابجایی راحت و مورد استفاده بودن در همه مکان‌ها اشاره کرد.گاز استفاده شده در بادکنک‌ها گاز هلیوم می‌باشد که با توجه به  سبکی و کم خطر بودن مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

بادکنک‌آرایی تولد و چگونگی ترکیب رنگ‌ها

 

دانستن تم تولد کمک شایانی به انتخاب نوع و رنگ بادکنک می‌کند.برای تولد بیشتر از بادکنک‌های لاتکس و فویلی و هلیومی با تناژهای رنگی متفاوت استفاده می‌شود.استفاده از بادکنک تاریخ تولد و سن متولد هم بسیار ایده جذابی است.

 

بادکنک‌های لاتکس به 4 دسته چهار شیشه ای،متالیک،نیمه متالیک، مات و بادکنک‌های فویلی هم به 3 دسته شبرنگ، متالیک و مات تقسیم بندی می‌شود.عموما برای ایجاد فضای شاد و پرنشاط از بادکنکهای متالیک و نیمه متالیک و برای فضای آرام و رمانتیک از بادکنک‌های مات استفاده می‌شود.

 

توجه به این نکته ضروریست که در هنگام بادکنک‌آرایی بیش از 3 طیف رنگی استفاده نشود اما می‌توان با در کنار هم قراردادن بادکنک از جنس‌های مختلف و استفاده از بادکنک‌های شیشه ای با پولک‌های رنگی یا کشیدن تورهای رنگی روی بادکنک،متناسب با رنگ تم زیبایی دکور را دوچندان کرد.

 

همچین می‌توان از ریسه بادکنکی روی دیوار، سقف و قسمت جلویی میز پذیرایی استفاده کرد.استفاده از استند هم ایده جالبی است که این روش جشن تولد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 

نکاتی که در مورد استفاده از رنگ‌ها باید بدانید این است:

 

1.استفاده از رنگ‌های تیره تر فضا را پر انرژی تر خواهد نمود.

2.استفاده از بادکنک‌های تیره در محیط پرنور جلوه بادکنک را بیشتر نشان می‌دهد.

3.بادکنک‌های باد شده معمولا روشن تر از بادکنک خالی می‌باشند پس درانتخاب رنگ دقت کنید.

4.پیشنهاد ما به شما این است که برای بهترین بادکنک‌آرایی از یک رنگ بسیار تیره و یک رنگ متوسط و یک رنگ روشن از یک طیف رنگی استفاده کنید.

تعداد بادکنک‌ها هم بسته به سلیقه خودتان است اما بهتر است از رنگ متوسط بیشتر استفاده شود.

5.در کنار بادکنک‌های انتخابی می‌توان از بادکنک سفید،مشکی،نقره ای یا طلایی استفاده نمود.

6.قرار دادن رنگ سفید در دیزاین مربوطه فضا را آرام‌تر و استفاده از رنگ مشکی، تم را سنگین‌تر می‌کند.رنگ طلایی باعث درخشان تر شدن جشن و رنگ نقره ای مراسم را مدرن تر جلوه می‌دهد.

7.استفاده از رنگ‌های مکمل در کنارهم می‌تواند به جذابیت بادکنک آرایی اضافه کند مثلا  بنفش و زرد، آبی و نارنجی، قرمز و سبز بهترین گزینه هستند.

8.ترکیب رنگ بادکنک‌آرایی نیازمند اصولی است که از جمله آن می‌توان به استفاده 60%  از رنگ‌های اصلی(زرد،آبی،قرمز)+30%  از رنگ‌های میانی و 10% از رنگ‌های متضاد اشاره کرد.

بادکنک‌آرایی کودکانه

 

دوره کودکی شاد ترین دوره زندگی محسوب می‌شود که پر از شوق زندگی و اشتیاق است.کودکان عاشق بادکنک و بازی با آن هستند پس بهتر است برای گذراندن لحظات ناب کودکی چندین رنگ شاد در کنارهم قرار بگیرد.

بادکنک آرایی جشن تولد

انواع مدل‌های بادکنک‌آرایی دخترانه

 

همانطور که می‌دانید رنگ‌های صورتی و قرمز و نارنجی مورد علاقه دختران است.استفاده از این رنگها در کنار رنگ سفید به همراه بادکنک‌های خالدار ایده مناسبی برای جشن تولد کودک است.
همچنین استفاده از بادکنک‌های فویلی شکل‌دار با توجه به علاقه و تم مشخص شده می‌تواند برای دختران جذاب باشد.پری دریایی،عروسک باربی،السا از جمله آنها است.
بادکنک آرایی جشن تولد

انواع مدل‌های بادکنک‌آرایی پسرانه

 

رنگ‌های مورد استفاده در دیزاین بادکنک پسران معمولا آبی و سفید و سبز به همراه شخصیت های کارتونی مانند مرد عنکبوتی،بتمن،میکی موس و باب اسفنجی است.

بادکنک آرایی جشن تولد

بادکنک‌آرایی تولد بزرگسالان

 

بادکنک‌آرایی در مراسم تولد فقط مخصوص کودکان نیست و برای بزرگسالان هم استفاده می‌شود.استفاده از سه رنگ مشکی و سفید و طلایی یا دو رنگ مشکی و سفید  و طلایی و مشکی بهترین گزینه برای هر دو گروه خانمها و آقایان است.تلفیق رنگهای بنفش،یاسی و سفید پیشنهادی برای تولد بانوان است.

بادکنک آرایی جشن تولد

اشکال مختلف بادکنک

 

یکی دیگر از روش‌‌های نوین در جشن تولد استفاده از بادکنک‌هایی به شکل‌های مختلف مانند قلب،گل،ستاره و ماه،سبیل و کراوات و انواع حیوانات است.بادکنک حیوانات در مراسم تولد کودکان استفاده می‌شود.مدل گل و قلب و ماه و ستاره بیشتر برای تولد خانمها و سبیل و کراوات مخصوص تولد آقایان است.

بادکنک آرایی جشن تولد

جدید‌ترین مدل‌های بادکنک‌آرایی جشن تولد

بادکنک آرایی تولد مشهد

بادکنک‌آرایی ساده

 

بادکنک‌آرایی روی دیوار با ریسه

 

این روش مرسوم ترین و راحترین دیزاین بادکنک‌آرایی می‌باشد که نیاز به وسایل خاصی ندارد.بادکنک معمولی باد شده را با چسب مخصوص دو طرفه به دیوار می‌چسبانیم.

همچین می‌توانید با استفاده از ریسه بادکنک‌ها را به هم وصل کنید.

 

بادکنک‌آرایی روی سقف

 

این روش با استفاده از بادکنک‌های هلیومی به صورت منظم یا نامنظم انجام می‌شود که بیشتر در مجتمع‌ها برای ایجاد محیطی دلنشین استفاده می‌شود.

بادکنک آرایی جشن تولد

بادکنک‌آرایی با حلقه هولاهوپ

 

در این روش بادکنک‌ها را با استفاده از نخ دور حلقه می‌بندیم.

بادکنک آرایی جشن تولد

گاز مورد استفاده در بادکنک‌آرایی

 

عده زیادی تصور می‌کنند تنها گاز استفاده شده در بادکنک‌های تولد هلیوم است.اما گاز هیدروژن هم در این مورد استفاده می‌شود .چگالی هیدروژن از هلیوم کمتر بوده به راحتی در هوا معلق می‌ماند.هیدورژن به دلیل اشتعال پذیر بودن نسبت به هلیوم در این صنعت کمتر استفاده می‌شود.

بادکنک‌آرایی در مشهد

 

بهترین دیزاین تولد و بادکنک‌آرایی در کمترین زمان با بیشترین کیفیت با گروه تشریفات شریف

 

تلفن تماس:05131886

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.