تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم در مشهد

یکی از مهم‌ترین اقدامات مرسوم هنگام فوت نزدیکان تهیه و ارسال تاج گل برای خانواده مرحوم است که تا حد زیادی تسلی بخش آنان خواهد بود.
فهرست

امروزه با در نظر گرفتن گسترش تنوع و متفاوت بودن سلایق هیچ هدیه‌ ای همانند دسته گل با رنگ روشن و سفید برای ابراز یک تسلیت محترمانه مناسب نیست. 

لازم به ذکر است تاج گل ترحیم یکی از الزامات مراسم ختم است و همیشه میزبان در مجالس از گل‌های زیبا به همراه شمع و عکس متوفی استفاده می‌کند که فضای مراسم را روحانی و در عین حال مثبت می‌سازد.

به منظور آشنایی با اهمیت استفاده از تاج گل ترحیم در مراسمات ختم توسط میزبان توصیه می‌شود مطالعه مطلب گل آرایی میز ترحیم مشهد را از دست ندهید. 

در ادامه نیز درباره نحوه سفارش تاج گل ترحیم در مشهد و گل‌های مناسب برای سبد گل و تاج گل توضیح می‌دهیم.

سفارش تاج گل ترحیم در مشهد

نحوه سفارش تاج گل ترحیم در مشهد

میزبان یا میهمان ارجمند تنها کاری که برای سفارش تاج گل ترحیم مشهد لازم است انجام دهید این است که پس از انتخاب تاج گل ترحیم در مشهد به منظور اجاره دسته گل ترحیم با شماره‌های زیر جهت ارتباط با کارشناسان تیم تشریفات شریف تماس بگیرید. 

مشاوران این مجموعه با توجه به سوابق کاری و آشنایی با انواع مدل‌ها و سلایق می‌توانند بهترین پیشنهادات را به مشتریان دهند و در انتخاب یاری‌تان دهند.

تاج گل ترحیم در اندازه های مختلف

تاج گل ترحیم در اندازه‌های مختلف

نکته قابل توجه اینجاست که انواع تاج گل ترحیم در اندازه‌های مختلف یک طبقه، دو و سه طبقه وجود دارد. 

همه افراد متناسب با میزان بودجه خود می‌توانند اقدام به خرید تاج گل ترحیم در مشهد کنند. اغلب دسته گل‌های یک طبقه بین یک تا دو متر ارتفاع دارند.

همچنین ابعاد تاج گل‌های ۲ تا ۳ طبقه بین ۲ تا ۴ متر هستند و اندازه‌های غالبا متغیری دارند.

تاج گل ترحیم یک طبقه بیشتر برای مجالس عمومی استفاده و خریداری می‌شود. در حالی که دسته گل‌های سه طبقه اغلب برای مراسمات مهم و تشکیلاتی کاربرد گسترده‌ ای دارند.

گل آرایی سنگ قبر به صورت صحیح و توسط افراد توانمند علاوه بر شادی روح درگذشته احساس لطیف و آرام‌ بخشی را در میان بازماندگان به یادگار می‌گذارد.

گلهای استفاده شده در تاج گل ترحیم

گل‌های مورد استفاده در تاج گل ترحیم

گل‌های گلایول، سوسن، داوودی، رز، زنبق و میخک در اغلب تاج‌های مراسم ترحیم کاربرد فراوانی دارد و هر کدام معنا و مفهوم خاصی را به مخاطب القا می‌کنند. 

با اینکه هر کدام از این گل‌ها معنای مخصوصی دارند اما همه آن‌ها حس وفاداری، آرامش، احترام، همدردی، بی گناهی و تولد دوباره را در افراد حاضر در مراسم ترحیم زنده می‌کنند.

بهره‌ گیری از رنگ روشن و سفید در تاج گل ترحیم اهدایی به میزبان در مراسم ختم علاوه بر آرامش خاطر، بیانگر معصومیت و خلوص روح است.

چک لیست کارهای تشریفات یک مراسم باشکوه را در مقاله تشریفات مجالس در مشهد مطالعه بفرمایید.

ماندگاری تاج گل ترحیم

کیفیت تاج گل ترحیم به چه عواملی بستگی دارد؟

بدون شک کیفیت تاج گل تسلیت برای تمامی افراد اهمیت زیادی دارد، زیرا تمایل دارند هزینه‌ ای که برای خرید تاج گل ترحیم در مشهد پرداخت کرده‌اند حداقل تا پایان تشریفات ترحیم زیبایی و ماندگاری خود را حفظ کند و به مجلس طراوت را هدیه دهد.

موارد بسیاری از جمله استفاده از گل‌های با دوام و زیبا، ارسال سریع و کوتاه مدت، چیدمان و طراحی اصولی و حرفه‌ ای توسط افراد هنرمند نقش مهمی را در ماندگاری کیفیت تاج گل ترحیم ایفا می‌کند.

در صورت انتخاب یک مجموعه تشریفاتی معتبر و با تجربه درخشان می‌توانید تمامی امور مربوط به تاج گل ترحیم مشهد را به آن‌ها سپرده و تنها نوع گل و اندازه آن‌ را انتخاب نمایید.

ارسال رایگان تاج گل ترحیم مشهد توسط تشریفات شریف

هزینه ارسال تاج گل ترحیم در مشهد

پرسنل متعهد تیم تشریفات شریف به جهت ابراز همدردی و حداکثر کمک به خانواده داغدار هزینه ارسال تاج گل ترحیم را دریافت نمی‌کنند و آن‌را به صورت رایگان با استفاده از ماشین‌های مخصوص حمل تاج گل ترحیم به محل مورد نظر در سراسر مشهد منتقل می‌کنند. 

تمامی موارد بالا تنها بخش کوچکی از خدمات ویژه تشریفات شریف است و برای بیان رضایت مشتریان همیشگی و وفادار صورت می‌گیرد.

تزیین میز ترحیم عملکردی حرفه‌ ای است که برای دریافت نتیجه رضایت‌ بخش باید توسط اشخاص ماهر صورت پذیرد. 

مجموعه تشریفات شریف از ابتدا تا انتهای مراسم با شماست و پرسنل آقا و خانم مجرب را برای چیدمان اصولی میز ترحیم به محل مورد نظر اعزام می‌کند. 

در تاج گل ترحیم می‌توان از انواع شعر تسلیت به منظور ابراز همدردی با خانواده متوفی استفاده کرد.

برخی از خدمات گل آرایی در مراسم ترحیم

سفارش تاج گل‌‌های ترحیم خاص

چنانچه نوع خاصی از تاج گل ترحیم برایتان در اولویت است و آن‌ را در اینترنت یا تشریفات مراسم تدفین خارج از کشور مشاهده نموده‌ اید، تنها با ارسال عکس مربوطه و ارتباط با مشاوران تشریفات شریف می‌توانید آن‌را به طور خاص سفارش دهید.

طراحان تاج گل ترحیم مشهد تیم تشریفات شریف با بکارگیری حداکثر توانمندی و ظرفیت‌های خود در مدت زمانی کوتاه بهترین تاج گل‌ها را برای مشتریان عزیز می‌سازند.

پایه تاج گل ترحیم

پایه گل ترحیم مشهد

جهت سفارش پایه گل ترحیم به صورت آنلاین می‌توانید به گروه تشریفات شریف بهترین برگزار کننده مراسم ترحیم در مشهد مراجعه نمایید. با این کار علاوه بر وقت در هزینه خود نیز صرفه جویی کرده اید.

تاج گل ترحیم(سبد گل)

سبد گل ترحیم مشهد

در صورتی که تمایل دارید سبد گل ترحیمی زیبا، آبرومند و با قیمت مناسب سفارش دهید، کافی است با شماره‌های مندرج در این مقاله تماس گرفته تا کارشناسان مربوطه با توجه به سلیقه و بودجه شما بهترین سبد گل ترحیم را تهیه و به محل مورد نظر ارسال کنند. 

تشریفات شریف با خرید بهترین محصول و بهترین کیفیت در خدمت شما همشهریان عزیز است.

قیمت تاج گل ترحیم

قیمت نهای تاج گل ترحیم بر اساس تعداد شاخه‌های گل، تعداد طبقات تاج گل ترحیم، نوع گل‌های استفاده شده در استند و دیزاین تاج گل ترحیم سنجیده می‌شود.

تشریفات شریف تاج گل‌های با کیفیت، زیبا با دوام بالا را با قیمت مناسب برای شما تهیه می‌کند.

جهت سفارش تاج گل ترحیم با قیمت استثنایی با شماره‌های مندرج در مقاله تماس حاصل نمایید.

سفارش تاج گل ترحیم مشهد با حداقل بودجه توسط تشریفات شریف

چرا تشریفات شریف؟

تهیه و ارسال گل برای خانواده متوفی فرهنگ شایسته‌ است که در تمامی جهان صورت می‌گیرد و هدف اصلی آن ادای احترام و همدردی با بازماندگان است. 

نحوه انتخاب تاج گل ترحیم مورد نظر و محدوده قیمت آن فرایند پیچیده‌ ای که تنها از افراد توانمند و متخصص برمی‌آید، لذا باید با تحقیق و گزینش فراوان بکوشید بهترین شرکت تشریفاتی را انتخاب کنید.

در ادامه به برخی از ویژگی‌های مجموعه شریف که باعث تمایز آن از سایر شرکت‌ها می‌شود را بررسی می‌کنیم:

  1. توجه به خواسته‌های سفارش دهنده
  2. بهره‌گیری از گل‌های محبوب و مناسب مراسم ترحیم برای گل آرایی میز ترحیم و سفارش تاج گل تسلیت
  3. حضور کارکنان متبحر و با سابقه
  4. توانایی تولید هر نوع تاج گل ترحیم متناسب با سلیقه و بودجه مشتری
  5. قیمت به‌ صرفه تاج گل ترحیم با وجود طراحی با کیفیت
  6. ارسال رایگان تاج گل ترحیم به مسجد یا منزل
  7. توانایی انجام کلیه وظایف مراسم ختم در مشهد توسط پرسنل آقا و خانم آموزش دیده
برخی از خدمات گل آرایی در مراسم ترحیم

برخی از خدمات گل آرایی در مراسم ترحیم

امروزه گل آرایی مجالس ختم از قسمت‌های جدا نشدنی چنین مراسماتی بشمار می‌رود و نوعی دیزاین و طراحی خاص دارد.

در صورت خواسته مشتری گل آرایی توسط افراد ماهر با ابزارهای طراحی مختلف دیگری که متناسب با فضای عرفانی مراسم باشد، از جمله شمع، قاب عکس متوفی به عنوان یادبود و استفاده از خرما و حلوا صورت می‌گیرد.

تنها سفارش تاج گل برای حضور در مراسم ترحیم توصیه نمی‌شود. زیرا امروزه خدمات گسترده‌ ای از جمله گل‌ آرایی سنگ قبر، میز یادبود، استفاده از تاج گل ترحیم در محیط فضای مراسم ترحیم و دیگر موارد توسط تیم تشریفات شریف به صورت حرفه‌ای قابل انجام است.

به منظور سفارش پک حلوا و خرما با قیمت مناسب کلیک نمایید.

گل آرایی میز ترحیم(تاج گل ترحیم)

گل آرایی میز ترحیم

در طراحی میز یادبود مجالس ترحیم، توجه به زیبایی و چشم‌نوازی کار اهمیت ویژه‌ای دارد. رعایت چنین نکات مهمی فقط از افراد کاربلد در این زمینه برمی‌آید. 

در اغلب موارد از اسفنج، گل‌های طبیعی و خوشبو و متنوع، شمع‌های مختلف و عکس متوفی برای طراحی دیزاین میز استفاده می‌شود.

در بسیاری از مواقع به منظور ادای احترام به روح درگذشتگان استفاده از گل‌هایی به رنگ سفید مانند گلایل، میخک و رز بر روی میزهای یادبود علاوه بر جذابیت ظاهری، احساس آرامش را به حضار منتقل می‌کند.

دقت کنید یک میز بزرگ و وسیع برای گل آرایی بهترین انتخاب، زیرا می‌توانید با دست باز میز زیبایی طراحی کنید.

چیدمان میز ترحیم، انواع و اشکال مختلفی دارد که انتخاب هر یک از آن‌ها مستلزم نظر صاحب مراسم با توجه به توصیه‌های افراد کاربلد است. برای اشنایی با انواع طراحی و دیزاین میز یادبود این مطلب را مطالعه کنید.

گل آرایی سنگ قبر(تاج گل ترحیم)

گل آرایی سنگ قبر

یکی دیگر از آداب پسندیده که در اغلب مجالس ترحیم به جهت فرستادن آرامش و هدیه برای متوفی پرطرفدار است تزئیین سنگ قبر وی در مراسم تدفین، چهلم یا سالگرد است.
 
این عمل همانند دیگر خدمات گل آرایی علاوه بر داشتن فایده برای متوفی و خشنودی او، باعث تسلای روح و آرامش خاطر بازماندگان می‌شود. زیرا گل به خصوص اگر طبیعی و تازه باشد نماد زیبایی، صبوری و استقامت در برابر ناملایمات زندگی است.
 
با توجه به توضیحات ارائه شده چنانچه تمایل دارید سنگ مزار عزیز درگذشته خود را به بهترین شکل، گل آرایی کنید می‌توانید با مشاوران تشریفات شریف تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از خدمات متنوع این مجموعه بهره‌مند شوید.
تاج گل ترحیم ارزان

تاج گل ترحیم ارزان در مشهد

استند یا همان تاج گل ترحیم زمانی ارزان است که حجم کمتری داشته باشد و زمان زیادی برای تولید آن صرف نشود. 

علاوه بر آن عوامل مختلفی نظیر تعداد طبقات گل، نوع، میزان شاخه‌های استفاده شده، چگونگی تزیین تاج گل ترحیم و دیگر موارد در قیمت یک دسته گل نقش زیادی را ایفا می‌کنند. 

البته قیمت ارزان و مقرون به‌صرفه تاج گل ترحیم صرفا به معنای کیفیت پایین نیست، بلکه اگر توسط افراد هنرمند حتی با استفاده از گل مصنوعی انجام شود زیبایی و جذابیت آن حفظ می‌گردد.

تاج گل ترحیم لاکچری

تاج گل ترحیم لاکچری مشهد

تاج گل ترحیم لاکچری از تعداد طبقات بیشتر با تعداد گل‌های بیشتر تهیه می‌شود. چیپسوفولیا، آنتریوم، آلسترومیا این سه گل طبیعی از متداول ترین گل‌های استفاده شده در تاج گل ترحیم لاکچری هستند.

بنابراین سایز و ابعاد این تاج گل ترحیم بیشتر از تاج گل‌های ترحیم دیگر است.

هزینه تزئین و سفارش تاج گل ترحیم لاکچری به دلیل بزرگ تر بودن و استفاده از گل‌های گران قیمت بیش از تاج گل ترحیم معمولی است.

کرایه تاج گل ترحیم در مشهد

افزایش قیمت اقلام استفاده شده، افزایش حقوق و دستمزد کارگران، افزایش اجاره بها و افزایش سوخت تاثیر مستقیمی روی افزایش قیمت تاج گل ترحیم دارد. 
 
بنابراین امروزه در مجالس ترحیم نسبت به سال‌های قبل شاهد اهدای تاج گل ترحیم به صاحبان عزا نبوده و یا از گل‌های مصنوعی استفاده می‌شود. 
 
با توجه به موارد گفته شده گروه تشریفات شریف بر آن شده است که انواع تاج گل ترحیم مشهد با استفاده از گل‌های طبیعی و مصنوعی را به مشتریان کرایه دهد.
 
این کار علاوه بر صرفه جویی در استفاده از گل و اقلام مصرفی، سبب می‌شود مشتری با یک چهارم قیمت اصلی تاج گل ترحیم تهیه کند.
 
توجه داشته باشید در مجالس ترحیم از گل بیشتر برای تزئین میز ترحیم هم در قسمت زنانه و هم در قسمت مردانه استفاده می‌شود.
 
در این حالت مشتریان با مشاهده نمونه کارهای ارائه شده توسط تشریفات شریف سفارش خود را برای گل آرایی میز ترحیم با توجه به بودجه در نظر گرفته شده به ثبت می‌رسانند.
 
کرایه تاج گل ترحیم و سبد گل به منظور تزئین میز آرایی مراسم ترحیم از ۶۰۰ هزار تومان به بالا است. داخل میز آرایی علاوه بر سبد گل از جا شمعی، شمع‌های مختلف، ترمه، ساتن و دیگر موارد استفاده می‌شود

سفارش تاج گل ترحیم یا سبد گل نوعی ادای احترام به خانواده متوفی است.

تاج گل ترحیم یک طبقه، دو طبقه یا سه طبقه و متشکل از گل‌هایی مانند سوسن، داوودی، میخک، گلایول و رز سفید است.

قیمت تاج گل ترحیم بسته به تعداد طبقات، تعداد و نوع گل‌های انتخابی متفاوت است.

تشریفات شریف بهترین گروه خدماتی در مشهد بوده که تاج گل ترحیم ارزان قیمت اما با کیفیت را برای شما سفارش داده یا کرایه می‌کند.

سفارش تاج گل ترحیم در مشهد

از دیرباز تا امروز مرسوم بوده که در مراسم ترحیم با سبد گل یا تاج گل همدردی خود را با صاحبان عزا اعلام می‌کنند. 


گل‌های مورد استفاده در تاج گل ترحیم معمولا لیلیوم، آنتریوم، آلستر، شب بو و گلایل که عمر طولانی دارند است.


اقوام دور و نزدیک می‌توانند به منظور عرض تسلیت قبل از شروع مراسم با گروه خدماتی تشریفات شریف تماس گرفته و پس از مشاهده نمونه‌های تاج گل ترحیم مشهد و استعلام قیمت‌ها سفارش خود را ثبت نمایند.


پرسنل تشریفات شریف پس از ثبت سفارش با هماهنگی مشتری ، متن مناسبی را برای تسلیت گفتن به صاحبین عزا و درج روی تاج گل ترحیم و یا سبد گل ارسالی انتخاب می‌کنند.


در نهایت تاریخ و زمان تحویل تاج گل ترحیم ارسالی به دفتر مجموعه اعلام شده تا سفارش راس ساعت توسط پرسنل تشریفات شریف به محل مورد نظر ارسال کند.


در نظر داشته باشید این مجموعه برای تضمین تاج گل ترحیم سفارش شده پس از تحویل مرسوله به راننده، عکس‌هایی تهیه کرده و برای مشتری ارسال می‌شود.

سفارش تاج گل ترحیم با توجه به سایز

سفارش تاج گل با توجه به سایز

همانطور که می‌دانید تاج گل ترحیم در سایزهای مختلف تهیه می‌شود. مثلا تاج گل ترحیم یک طبقه به اندازه یک سبد گل رومیزی گل دارد.
 
تاج گل ترحیم دو طبقه از نظر سایزی دو برابر تاج گل ترحیم یک طبقه بوده، بنابراین در آن حدود دو برابر تاج گل ترحیم یک طبقه از گل استفاده می‌کند.
 
تاج گل‌های ترحیم سه طبقه به بالاتر بسیار سنگین بوده و به طبع هزینه بیشتری از دو مدل قبلی دارد. 
 
این گل‌ها بر روی پایه چوبی قرار گرفته و به وسیله برگ‌های مخصوص تزئین می‌شود.
 
تاج گل ترحیم آماده شده توسط گروه خدماتی تشریفات شریف که با حداقل هزینه تهیه می‌شود به صورت رایگان به مسجد مورد نظر ارسال می‌شود.

پرداخت خیرات

تاج گل ترحیم با عکس

تاج گل ترحیم با عکس

تشریفات شریف بهترین برگزار کننده مراسمات ترحیم در مشهد بوده که با ارائه تاج گل‌های منحصر به فرد توانسته است رضایت حداکثری کارفرمایان را جلب کند. تاج کلهایی با دیزاین شکیل به همراه عکس متوفی خدمتی دیگر از گروه تشریفات شریف است.

در ادامه عکس انواع تاج گل ترحیم مشهد سفارش داده شده توسط تشریفات شریف را مشاهده می‌کنید.

نمونه مراسم ترحیم برگزار شده در مشهد توسط تشریفات شریف

نمونه مراسم ترحیم برگزار شده در مشهد توسط تشریفات شریف
تشریفات شریف برگزار کننده مراسم ختم(تاج گل ترحیم)

خدمات تشریفات شریف در مشهد

مراسم ترحیم نیز مانند دیگر مراسم برای افراد مهم است. طبق فرهنگ کهن ایرانی نحوه برگزار شدن تشریفات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین دلایل است که اکثریت مردم به‌دنبال یک تیم متخصص و کاربلد هستند تا اجرای مراسم خود را به آن‌ها بسپارند.

گروه تشریفات شریف با سابقه چندین ساله افتخار می‌کند که تمام مراسمات شما اعم از عروسی، ترحیم، تولد و دیگر همایش‌ و افتتاحیه‌ها را در سراسر ایران با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت برگزار می‌نماید.

هدف اصلی مجموعه تشریفات شریف جلب رضایت شما و مهمانان عزیزتان و برگزاری مراسم ترحیم در مشهد و شهرهای اطراف به نحو احسنت است. سفارش تاج گل ترحیم مشهد تنها یکی از خدمات این گروه است.

اگر قصد برگزاری مراسم ترحیم را دارید توصیه می‌شود حتما مقاله تشریفات ترحیم در مشهد را مطالعه کرده و تمامی خدمات ویژه ما را مشاهده کرده یا با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

با توجه به تعداد مهمانان، اقلام مورد پذیرایی بستگی دارد، برای اطلاع دقیق تماس بگیرید.

تلفن تماس:۰۵۱۳۱۸۸۶

بله، تنها کافیست خانواده متوفی میزان بودجه، متراژ و محل خاکسپاری را تحویل نماینده مجموعه بدهد.

بله، سفارش پک‌های مقرون به صرفه و بهداشتی در گروه تشریفات شریف امکان پذیر است.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

اشتراک گذاری :

پرداخت خیرات

امام علی‏ علیه السلام : طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ

خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.

رزرو آسان مسجد

برای رزرو مسجد مورد نظرتان ، کافیست فرم را پر کنید تا همکاران ما برای ثبت رزرو  با شما تماس برقرار کنند

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید