جستجوی متوفی مشهد

جستجوی متوفی مشهد

فهرست

همان طور که می دانید نسبت به گذشته آرامستان ها وسعت بیشتری یافته اند و به همین دلیل ممکن است بعضی اوقات  آدرس مزار اموات را فراموش کرده باشید.ما در این مقاله به شما سامانه هایی را معرفی می کنیم که به راحتی می توانید از طریق اینترنت مشخصات مزار عزیزانتان را بدست بیاورید.اگر می خواهید در سریع ترین زمان متوفی خود را در آرامستان پیدا کنید، تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

جستجوی متوفی در بهشت رضا

جستجوی متوفی و پیدا کردن اموات در بهشت رضا با توجه به وسعت آن برای بازماندگان بعضی اوقات سخت است.بنابر این بهترین روش  پیدا کردن قبر دوستان و آشنایان،  مراجعه به سامانه اینترنتی جستجوی متوفی  است که به راحتی می توانید با وارد کردن اطلاعات فرد  مکان دقیق متوفی را بیابید. شما در این سامانه می توانید با وارد کردن نام، نام خانوادگى، نام پدر و… وارد سیستم جستجو اموات بهشت رضا شوید و تمام مشخصات متوفی ازجمله شماره، ردیف را به سرعت پیدا کنید

 سامانه جستجوی متوفی در بهشت رضا:

https://www.mashhad.ir/web_directory/10781-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C.html

شماره تماس بهشت رضا مشهد

برای ارتباط با کارکنان بهشت رضا مشهد می توانید با شمار  ۰۵۱۳۶۲۳۶۲۰۱ تماس بگیرید و از خدمات آن ها استفاده کنید.

جستجوی متوفی در حرم مطهر امام رضا (ع)

برای جستجوی متوفی در حرم مطهر امام رضا (ع)، می‌توانید به سایت https://aramestan.razavi.ir/   مراجعه نمایید و با وارد کردن نام و نام خانوادگی متوفی اطلاعات دقیقی مربوط به موقعیت قبر بدست بیاورید.

شماره تماس آرامستان حرم مطهر رضوی

شماره تماس آرامستان حرم مطهر رضوی

افرادی که محل دفن اقوام خود را فراموش کرده اند، با شماره  ۰۵۱۳۲۰۰۲۱۵۳ می توانند تماس بگیرند و با اعلام مشخصات هویتی شخص متوفی از محل دقیق قبر مطلع شوند.

 

جستجوی متوفی خواجه ربیع مشهد

جستجوی متوفی خواجه ربیع مشهد

اگر به هر دلیلی موقعیت قبر متوفی خود را فراموش کرده اید، به سایت https://aramestan.razavi.ir/ سر بزنید و با وارد کردن اسم و فامیل متوفی می توانید مکان دقیق قبر را درآرامستان خواجه ربیع مشهد پیدا نمایید.

شماره تماس خواجه ربیع مشهد

چنانچه هرگونه سوالی از کارکنان آرامستان خواجه ربیع مشهد دارید، به راحتی می توانید با شماره ۰۵۱۳۷۴۱۹۱۳۶  تماس حاصل نمایید و با آن ها از این طریق در ارتباط باشید.

رزرو تشریفات ترحیم در مشهد

رزرو تشریفات ترحیم در مشهد

اگر می خواهید که متوفی خود را در آرامستان های مشهد به خاک بسپارید، برای برگزاری مراسم ترحیم به صورت آبرو مندانه می توانید از خدمات تشریفات شریف استفاده نمایید. این  مجموعه یکی از بهترین شرکت های خدماتی  در زمینه برگزاری مراسم سوگواری است که سال های متمادی به همشهریان مشهدی خدمات مختلفی از جمله ترتیب دادن مراسم تشییع جنازه، رزرو مداح، طراحی محل برگزاری مراسم، پذیرایی را به صورت کاملا حرفه ای ارائه می دهد.این شرکت خدماتی همواره سعی می کند با برنامه ریزی دقیق، مراسم ترحیم را هرچه باشکوه تر و بهتر برگزار کرده تا صاحبان عزا  هیچ دغدغه و نگرانی بابت این مسئله  نداشته باشند. جهت  رزرو تشریفات ترحیم در مشهد می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و با کارکنان تشریفات شریف در ارتباط باشید.

ملزومات مراسمات ترحیم

ملزومات مراسمات ترحیم

  1. رزرو مداح
  2. نصب بنرهای تسلیت
  3. توزیع پک‌ پذیرایی 
  4. تدارک وسایل ایاب و ذهاب
  5. جانمایی تاج گل‌ها
  6. فیلمبرداری و ادیت مراسم
  7. رزرو مسجد
  8. توزیع قرآن

سوالات متداول

 

بله – برای مشاهده پپک ها به صفحه پک پذیرایی ترحیم به  آدرس زیر مراجعه کنید .

پک پذیرایی تشریفات شریف:

https://tashrifatsharif.ir/product-category/%D9%BE%DA%A9-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/

معمولا خیر، مگر در شرایط خاص که برای اطلاع بیشتر می توانیدتماس بگیرید.

 

برای ورود به سایت بهتر است که فیلترشکن را خاموش کنید و گاهی هم ممکن است برای دسترسی به سایت اختلالات جزئی  وجود داشته باشد که می توانید با شماره های هر آرامستان تماس بگیرید.

 

 

بله.برای مشاوره می توانید با شماره ۰۵۱۳۸۴۶۳۹۳۹  تماس گرفته و با پرسنل تشریفات شریف در ارتباط باشید.

بله. به صورت کامل صفر تا صد مراسمات ترحیم توسط تشریفات شریف پوشش داده می شود.

بله. گروه تشریفات شریف در تمام شهرهایی ایران آماده اجرای مراسمات شما می باشد و  برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

۳.۵/۵ - (۴ امتیاز)

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

اشتراک گذاری :