ایده تولد در خانه

۲۰ ایده برای تولد در خانه

فهرست

ابتدا ۲۰ ایده برای جشن تولد در خانه پیدا کنید

 

۱.ایده تولد ساده:

 

استفاده از چندین بادکنک هلیومی در دو رنگ مختلف ایده تولدی ساده در خانه می‌باشد و یا استفاده از بادکنک اول اسم فرد گزینه مناسبی برای برگزاری تولد ساده در خانه می‌باشد.

 

۲.ایده تولد لاکچری:

 

در این مدل معمولا از استندهای سن تولد و ریسه‌های نوری به همراه دسته‌ای بادکنک روی استند بادکنک در چندین رنگ مختلف متناسب با رنگ تم تولد استفاده می‌شود.همچنین برای میز تولد پایه کیک بزرگ به همراه کیکی هم رنگ تم تولد سفارش داده می‌شود.

 

۳.ایده تولد سنگین:

 

در این نوع تم معمولا از بادکنکهای مشکی طلایی و یا مشکی سفید استفاده می‌شود تا علاوه بر سنگینی زیبایی مراسم را دوچندان کند.

 

۴.ایده تولد فانتزی:

 

در مورد این تم استفاده از المانهایی مانند سبیل و عینکهای فانتزی با ابروهای پرپشت و  یا طرح لبخند استفاده می‌شود.بادکنکها  و ظروف  پذیرایی در رنگهای مختلف انتخاب می‌شود.

 

۵.ایده تولد کارتونی:

 

این ایده تم مناسب برای کودکان می‌باشد.استفاده از شخصیتهای کارتونی برای تزیین کیک و انتخاب ظروف پذیرایی مخصوص این مدل تم تولد است.در مراسم تولد کودکان از موزیکهای مخصوص کودکان استفاده می‌شود.

 

۶.ایده تولد رمانتیک:

 

در این نوع ایده که معمولا برای سوپرایز همسر و نامزد اتفاق میفتد از بادکنکهایی به شکل قلب قرمز و کیک مدل قلب استفاده می‌شود.همچنین می‌توان کیک را با عکس همسرمان سفارش دهیم.

 

۷.ایده تولد پسرانه:

 

در مورد تولد پسرها معمولا از رنگهای آبی و سورمه‌ای و سفید بیشتر استفاده می‌شود.لوازم پذیرایی مانند پاپ کورن و چیپس در ظرفهای پذیرایی همرنگ تم ریخته می‌شود.استفاده از بنتن و مرد عنکبوتی برای تم تولد پسران توصیه می‌شود.

 

۸.ایده تولد دخترانه:

 

برای تولد دختران معمولا از رنگهای شادتر مانند صورتی و قرمز بیشتر استفاده شده و کیک تولد دخترانه سفارش داده می‌شود.اسب تک شاخ گزینه مناسبی برای انتخاب تم تولد دختران است.

 

۹.ایده تولد دوستانه:

 

در این نوع مراسم معمولا از رنگهای مات و متالیک مانند بنفش و سفید برای بادکنک استفاده می‌شود.معمولا در این نوع تولدها از فشفشه استفاده می‌کنند.

 

۱۰.ایده تولد دونفره:

 

در تولد دو نفره کیک کوچکی سفارش داده می‌شود و از بادکنکهای کمتری فقط برای ثبت لحظات عاشقانه استفاده می‌شود.

 

۱۱.ایده تولد ترسناک:

 

این ایده که معمولا در تولدهای پسرانه اتفاق میفتد با استفاده از ماسکهای ترسناک و موزیکهای خاص به همراه نور کم اتفاق میفتد.در این نوع تولدها کیک هم المانی از ترس و وحشت باید داشته باشد مانند تبر و سر بریده و موارد اینچنینی.

 

۱۲.ایده تولد ورزشی

 

در این نوع تم که مخصوص ورزشکاران می‌باشد می‌توان از بادکنکهایی با طرح توپ و کیکی به شکل توپ ورزش مورد نظر انتخاب کرد.رنگ تم برای مهمانان هم متناسب با تیم خاص فرد متولد در ورزش فوتبال انتخاب می‌شود.

 

 

۱۳.ایده تولد خلاقانه:

 

در مورد تولد خلاقانه از ابتکارات و کارهای دستی شخص بیشتر استفاده می‌شود.استفاده از کاغذهای کشی رنگی ساخته دست خود فرد و دیزاین بگراند تولد با بادکنکهایی شبیه گل از موارد تولد خلاقانه است.در این نوع مراسم تولد می‌توان به جای استفاده از بادکنکهای مرسوم از بادکنکهای طرحدار مانند گل، ستاره و ماه استفاده کرد.

 

۱۴.ایده تولد جنگل:

 

استفاده از بادکنکهایی به شکل حیوانات مختلف و سفارش کیک به شکل حیوانی خاص مانند آهو و یا پلنگ ایده منحصر به فرد اینگونه تولدها است.

 

۱۵.ایده تولد موسیقیایی:

 

این ایده بیشتر برای افراد موزیسین کاربرد دارد.استفاده از المان نت موسیقی برای دیزاین دکور تولد و میز کیک و همچنین کیک با سفارش آلات موسیقی مانند پیانو و گیتار بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

 

۱۶.ایده تولد سنتی:

 

در این نوع تم معمولا از طرح بته‌جقه و یا طرحهای اسلیمی برای دیزاین دکور تولد و وسایل پذیرایی همینطور کیک سفارشی استفاده می‌کنند.در این جشن ممکن است فرد متولد از لباس سنتی استفاده کند.

 

۱۷.ایده تولد دریا:

 

در این تم از بادکنکهایی با طرح ماهی و صدف و گوش فیل استفاده می‌شود.کیک تولد می‌تواند به صورت کشتی یا نوعی ماهی سفارش داده شود.

 

۱۸.ایده تولد آسمان:

 

استفاده از بادکنکهایی به شکل ستاره، هلال ماه  و ابر در این نوع تم بسیار مرسوم است.همینطور می‌توان کیک تولد را به شکل ستاره سفارش داد.بادکنکهای هلیومی ساده به رنگهای آبی و سفید در این نوع تم توصیه می‌شود.

 

۱۹.ایده تولد هالوین:

 

در این نوع تولد از المان هالوین در دیزاین دکور و همینطور ظروف پذیرایی استفاده شده و نقابهایی با همین طرح به مهمانان داده می‌شود.کیک تولد نیز به شکل علامت هالوین سفارش داده می‌شود.

 

۲۰.ایده تولد بالماسکه:

 

یکی از پرطرفدارترین تمهای تولد تم بالماسکه است که مهمانان میبایست با لباس خاص و آرایش منحصر به فرد در مراسم حضور پیدا کنند.شخصیت کارتونی و تلویزیونی، حیوانات و شخصیتهای ترسناک نمونه‌های بارز این تم می‌باشد.

20ایده برای تولد در خانه

دیزاین تولد در خانه

_دیزاین تولد با توجه به جنسیت و سن افراد سنجیده می‌شود.استفاده از بادکنک‌آرایی و استندهای بادکنک ایده جذابی برای تولد است.

_استفاده از تمی خاص متناسب با سلیقه شخص و انتخاب رنگ مورد علاقه توصیه می‌شود.

_برای کودکان از رنگ‌های شاد و برای بزرگسالان معمولا از رنگ‌های سنگین‌تر استفاده می‌شود.

_برای تم تولد کودکان بهتر است از شخصیت‌های کارتونی استفاده کنیم.

20ایده برای تولد در خانه

ایده برای هدایای جشن تولد زنانه

 

سخت ترین بخش تولد تهیه کادوی خاص برای شخص متولد است.برای خانمها سفارش باکس گل بسیار مورد پسند است.خرید ستهای ادکلن و لوازم آرایشی  در رده بعدی قرار دارد.خانمها همیشه از هدایایی مانند زیورآلات و شال و روسری استقبال می‌کنند.گرفتن کیف مجلسی هم برای تولد خانمها هم ایده مناسبی است.باکس بزرگی از شکلات‌های رنگی  با عروسکهای خرسی کوچک ایده فانتزی برای سوپرایز دختران است.

20ایده برای تولد در خانه

ایده برای هدایای جشن مردانه

 

بهترین هدیه برای آقایان ساعت مچی شیک است.ادکلنی با بوی تند و خاص مورد پسند مردان می‌باشد.همچنین عینک با فرم منحصر به فرد گزینه مناسبی برای کادوی تولد مردانه محسوب می‌شود.ست کیف و کمربند چرم هم بسیار هدیه پر کاربردی برای آقایان خواهد بود.

20ایده برای تولد در خانه

ملزومات جشن تولد در مشهد

برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم جشن تولد در مشهد بهتر است در مورد مکانهایی که انواع لوازم تولد از کرایه استند و بادکنک آرایی و لوازمی مانند وسایل پذیرایی متناسب با تم و کیک تولد اطلاعات داشته باشیم.

تولدی حکمت واقع در معلم ۳۲ مجهز ترین و بروزترین لوازم جشن تولد را دارا است.

برای نداشتن دغدغه لوازم و ملزومات تولد و همچنین بهترین بادکنک‌آرایی پیشنهاد ما به شما استفاده از تشریفات شریف در خصوص تشریفات تولد در مشهد است.

20ایده برای تولد در خانه

هدایای مذهبی خلاقانه

_کتاب همیشه بهترین انتخاب برای هدیه در همه سنین است. این کتاب می‌تواند عارفانه، عاشقانه و درام و کمدی باشد.

_ست دفترچه چرم با روان نویس هم گزینه مناسبی برای کادوی تولد می‌باشد.

_ست لوازم اداری برای روی میز تحریر خصوصا برای آقایان بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

_گرفتن ساعت دیواری و رومیزی با طرحی خاص نیز مورد بعدی می‎‌باشد.

_تهیه تابلوهایی با آیه‌های قرآنی یا بیتی از شاعران نیز گزینه بعدی برای تولد افراد مذهبی است.

_گرفتن انگشترهای عقیق با کنده کاری اسامی خدا و امامان بسیار مورد توجه است.

20ایده برای تولد در خانه

چرا بهتر است برگزاری تولد را به تشریفات شریف بسپارید؟

برای هماهنگی بهتر کارها، همچنین برگزاری مراسم تولد خاص و انتخاب و سفارش ملزومات تولد با کمترین هزینه با بهترین کیفیت پیشنهاد ما به شما تشریفات شریف است.

تشریفات شریف با تدارک شام و دسرهای تولد و همچنین کیک تولد با بهترین مواد در خدمت شماست.

برای داشتن تولد رویایی یکبار از خدمات تشریفات شریف بهره مند شوید.این گروه حرفه‌ای در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

برای داشتن یک بادکنک آرایی منظم و زیبا می‌توانید از بادکنک‌آرایی تولد مشهد کمک بگیرید.

شماره تماس جهت ثبت سفارش:۰۵۱۳۱۸۸۶

۰۵۱۳۸۴۶۳۹۳۹

۰۹۱۵۱۱۹۱۰۳۹

 

مشاوره برای برگزاری جشن تولد خلاقانه در شهر مشهد

تیم حرفه‌ای تشریفات شریف در تمامی ساعات شبانه روز آماده مشاوره تلفنی برای برپایی جشن تولد خلاقانه در شهر شماست.

تلفن تماس جهت مشاوره در خصوص تولد خاص:۰۵۱۳۱۸۸۶

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*