مسجد ولی عصر (عج) مشهد

رزرو مسجد ولی عصر (عج) مشهد – خیابان راهنمایی

فهرست
مسجد ولیعصر مشهد

مسجد ولی عصر مشهد

این مسجد در خیابان راهنمایی قرار دارد و یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مساجد مشهد به شمار می‌رود که اخیرا مورد مرمت و بازسازی نیز قرار گرفته است. این مسجد مناسب برگزاری مراسم ترحیم بوده و ظرفیت بالایی دارد. از مزایای مسجد ولی عصر راهنمایی می‌توان به معماری خاص، داشتن جای پارک، محل مناسب برای نصب بنر، برخورداری از آسانسور، وجود صندلی و میز عسلی و … اشاره کرد. 

خدمات ترحیم را تشریفات ترحیم در مشهد مطالعه بفرمایید. همچنین برای رزرو مسجد در مشهد در اسرع وقت به تشریفات شریف مراجعه نمایید.

آدرس مسجد ولی عصر مشهد

این مسجد در مشهد، خیابان راهنمایی، بین راهنمایی ۴ و ۶ قرار دارد. مسجد ولی عصر مشهد، یکی از بهترین مساجد در منطقه راهنمایی مشهد جهت برگزاری مراسم ترحیم می باشد. 

شماره رزرو مسجد ولی عصر مشهد 

در صورت تمایل برای رزرو مسجد ولی عصر خیابان راهنمایی با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

ویدیو نمای خارجی مسجد ولی عصر راهنمایی

مشخصات مسجد ولی عصر مشهد

امکانات مسجد ولیعصر مشهد

امکانات مسجد ولی عصر مشهد

این مسجد دارای ظرفیت حدود ۲۰۰ نفر بوده که قسمت آقایان در طبقه همکف و بانوان در مسجد ولی عصر مشهد در طبقه فوقانی قرار دارند. امکان استفاده از آسانسور نیز برای بانوان فراهم می‌باشد. قسمت ورودی مسجد ولی عصر خیابان راهنمایی نیز دارای کفشداری بوده و مناسب قرار دادن پک‌های پذیرایی ترحیم می‌باشد. در این مسجد تعدادی میز و صندلی راحتی برای رفاه حال افراد ناتوان و سالخورده تعبیه شده است.

دیوار قسمت بیرونی مسجد ولی عصر مشهد مناسب نصب تعداد زیادی بنر می‌باشد. در قسمت بانوان میز گل آرایی و شمع آرایی تزئین می‌شود. توصیه می‌کنم به صفحه تزئین میز ترحیم در مشهد مراجعه کرده تا مدل‌های گل آرایی و شمع آرایی را مشاهده نمایید. عزیزان به منظور پارک خودرو در اطراف این مسجد باید از حاشیه خیابان راهنمایی و کوچه‌های نزدیک به مسجد استفاده کنند. 

جهت مشاهده انواع پک پذیرایی به صفحه پک پذیرایی ترحیم در مشهد مراجعه نمایید.

تصاویر مسجد ولی عصر راهنمایی

نقشه مسجد ولی عصر مشهد

مساجد مشابه در مشهد

جمع بندی

در صورتی که تمایل دارید تمامی خدمات ترحیم توسط یک تیم حرفه ای در شهر مشهد انجام شود توصیه می‌کنیم مراسم ختم عزیزان خود را به گروه تشریفات شریف بسپارید. ما اینجاییم تا صفر تا صد مراسمات ترحیم شما را با بهترین کیفیت انجام دهیم. برای برگزاری مراسم ترحیم در مسجد ولی عصر خیابان راهنمایی با شماره‌های زیر در ارتباط باشید.

تلفن‌های تماس جهت رزرو مسجد در اسرع وقت:

انواع تاج گل ترحیم در مدل ها و سایزهای مختلف را می‌توانید در صفحه تاج گل ترحیم در مشهد مشاهده نمایید.

سوالات رایج

به منظور رزرو کردن مسجد در سریعترین زمان می‌توانید با شماره ۰۵۱۳۱۸۸۶ تماس حاصل فرمایید.

پارک خودرو در اطراف مسجد ولی عصر مشهد متوسط بوده و شما می‌توانید در حاشیه خیابان راهنمایی یا در کوچه‌های نزدیک این مسجد پارک نمایید.

بله، فضای نصب بنر در ورودی مسجد ولی عصر بسیار مناسب بوده و محل قرار گیری تاج گل هم مطلوب می‌باشد.

امتیاز دهید

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

اشتراک گذاری :