شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

قیمت قبر در مشهد

جهت اطلاع از قیمت قبر در آرامستانهای مشهد این مقاله را مطالعه کنید.
فهرست

آرامستان‌های مشهد

شهر مشهد دارای قبرستان‌های زیادی می‌باشد که از حیث موقعیت در مکان‌های مختلف قرار دارند. آرامستان‌های مهم مشهد شامل بهشت‌رضا، خواجه‌ربیع، حرم امام‌رضا(ع)، خواجه‌اباصلت، حرم جوادالائمه و قبرستان‌های طرقبه و شاندیز می‌باشد.

به منظور اطلاعات دقیق و  قیمت‌های به روز قبور در آرامستان های مشهد می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

جهت اطلاع دقیق از موقعیت جغرافیایی و ضوابط هر آرامستان جهت برگزاری مراسم ترحیم مقاله برگزاری مراسم ترحیم در آرامستان مشهد را مطالعه کنید.

قیمت قبر در خواجه ربیع و حرم مطهر رضوی
قیمت پیش فاکتور قبر در خواجه ربیع و حرم مطهر رضوی

قیمت قبر در حرم امام‌رضا(ع)

بی‌شک مهمترین جاذبه گردشگری مشهد وجود حرم مطهر امام‌رضا(ع) می‌باشد. این محل علاوه بر زیارت زائرین محلی برای آرام‌گرفتن ابدی مردگان نیز می‌باشد.

قیمت قبر در صحن‌های مختلف حرم به شرح زیر است:

  1. قیمت قبر در رواق حرم حضرت‌زهرا که به صورت طبقاتی می‌باشد ۵۰۰ میلیون تومان 
  2. قیمت قبر در رواق دارالحجه ۷۰۰ میلیون تومان
  3. قیمت قبر در صحن آزادی ۱ میلیارد تومان به بالا
  4. در صحن جمهوری و صحن قدس در حال حاضر ظرفیت تکمیل می‌باشد.

لازم به ذکر است در حرم امام‌رضا دستگاهی تعبیه‌شده که بتوانید مبلغ قبر را بیشتر از سقف مجاز سایر دستگاه‌های کارت‌خوان به صورت یک‌جا پرداخت کنید.

چگونه متوفی خود را در آرامستان حرم مطهر رضوی پیدا کنم؟

اگر مکان دفن متوفی خود را در آرامستان حرم مطهر فراموش کرده اید میتوانید از طریق لینک زیر و با وارد کردن مشخصات مکان دقیق دفن متوفی خود را پیدا کنید.

برای جست و جوی متوفی در آرامستان رضوی کلیک کنید

قیمت قبر در خواجه ربیع

قیمت قبر در خواجه‌ربیع

قدمت این بنا به دوره شاه‌عباس‌صفوی باز می‌گردد.این قبرستان به عنوان یکی از شاخصه‌های ملی ایران به ثبت رسیده است. بنای تاریخی خواجه‌ربیع در انتهای خیابانی به همین نام قرار دارد. قیمت قبر در باغ اول خواجه‌ربیع، داخل صحن حیاط ۶۵ میلیون تومان و در باغ دوم، داخل غرفه ۵۰ میلیون تومان می‌باشد.

 

برای آشنایی با نحوه برگزاری مراسم ختم و آگاهی از ضوابط این آرامستان مقاله برگزار کننده مراسم ترحیم در خواجه ربیع مشهد را مطالعه کنید.

برگزاری مراسم ختم در بهشت رضا مشهد

قیمت قبر در بهشت‌رضا

یکی از مهم‌ترین آرامستان‌های مشهد بهشت‌رضا می‌باشد. این قبرستان در ۸ کیلومتری مشهد به سمت فریمان قرار دارد. قدمت این بنا به سال ۱۳۵۵ برمی‌گردد.

بهشت‌رضا دارای بلوک‌های مجزا برای همه اقشار و اعضای جامعه مانند هنرمندان، افراد اهدای عضو و بیماران کرونایی می‌باشد.

قیمت قبر در بهشت‌رضا بسته به موقعیت هر بلوک متفاوت می‌باشد:

  1. قیمت قبر در بلوک‌های عمومی بین ۲/۵ تا ۳/۵ میلیون تومان
  2. قیمت قبر در بلوک‌های انتخابی و همجوار بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان
  3. قیمت قبر در زیر ایوان غرفه خانوادگی بین ۲۶ تا ۳۰ میلیون تومان
  4. خرید آرامگاه خانوادگی و اختصاصی بین ۸۰۰ تا ۹۵۰ میلیون تومان

 

برای بهتر پیدا کردن بلوک‌های بهشت‌رضا مقاله نقشه بلوکهای بهشت رضا مشهد را مطالعه کنید. همچنین برای چگونگی برگزاری مراسم ختم در بهشت رضا مشهد توصیه ما به شما خواندن این مقاله می‌باشد.

قیمت قبر در خواجه اباصلت

قیمت قبر در خواجه‌اباصلت

خواجه‌اباصلت مقبره خواجه‌اباصلت هروی یکی از یاران افغانستانی امام‌رضا در جاده مشهد-فریمان واقع شده است. قیمت قبر در آرامستان خواجه‌اباصلت داخل صحن حیاط ۷۰ میلیون تومان، داخل غرفه ۱۲۰ میلیون تومان و داخل بقعه ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد.

 

ما قبلا مقاله‌ای درباره مراسم ترحیم منتشر کرده‌ایم که شامل تمامی مراحل مراسم ترحیم و شرایط موجود در این قبرستان می‌باشد پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله تشریفات ترحیم در خواجه‌اباصلت مشهد را مطالعه کنید.

قیمت قبر در بهشت جواد الائمه

قیمت قبر در بهشت‌ جواد‌الائمه

این آرامستان در قسمت جنوبی آرامستان خواجه‌اباصلت در جاده فریمان و در نزدیکی آرامگاه خسرو صدیقی قرار دارد. قیمت قبر در این قبرستان از ۲۳ تا ۳۵ میلیون تومان متغیر می‌باشد.

 

برای رزرو مداح با تشریفات شریف هماهنگ کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر حتما مقاله مداح مراسم ترحیم در مشهد را مطالعه کنید.

قیمت قبر در طرقبه

قیمت قبر در طرقبه

تمامی قبرستان‌های موجود در طرقبه زیر نظر شهرداری طرقبه بوده و قیمت قبر در این شهرستان در سال جاری بین ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان گزارش شده‌است.

 

اگر قصد برگزاری مراسم ترحیم در قبرستان‌های طرقبه را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله  تشریفات ترحیم در طرقبه را مطالعه کنید.

قیمت قبر در شاندیز

قیمت قبر در شاندیز

شهرداری شاندیز تمامی آرامستان‌های این شهرستان را زیر پوشش خود دارد و قیمت قبر را در سال ۱۴۰۱ در شاندیز از ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان اعلام کرده‌است.

 

جهت آشنایی با نحوه برگزاری مراسم در شاندیز می‌توانید به مقاله جامع و کامل تشریفات ترحیم در شاندیز مراجعه کنید.

تشریفات ترحیم در آرامستان‌های مشهد

یکی از بهترین برگزارکننده‌های تشریفات ترحیم در تمامی آرمستان‌های شهر مشهد تشریفات‌شریف با سابقه‌ای ۲۰ساله و با پرسنل آموزش‌دیده می‌باشد. این مجموعه در شهرهایی مانند کیش، تهران و برخی از شهرهای شمالی نیز فعالیت دارد.

برخی از خدمات تشریفات‌شریف برای مراسم ترحیم در آرامستان‌ها شامل تهیه پک پذیرایی، رزرو میز و صندلی برای مهمانان، خرید قبر و سنگ قبر می‌باشد.

☎ جهت اطلاع از قیمت‌های دقیق‌تر با شمار‌ه های زیر تماس بگیرید. تشریفات شریف در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما می‌باشد:

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

اشتراک گذاری :